| KaRy a întrebat:

Pe cine preferati in finala pentru campionatul european? Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| shteff95 a răspuns:

Portugalia 3-2 Germania ar fi finala perfecta de la euro 2012 pentru mine big grin

13 răspunsuri:
| KaRy explică:

Eu as vrea va vad o finala Portugalia-Germania

| daassh a răspuns:

Spania-Germania, castigatoarea Spania.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania - Germania si castiga Spania.

| ThePoet a răspuns:

Spania-Germania, castigatoare Germania. happy

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Italia-Spania,castigatoare Italia!

| SmRpT a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Ar fi tare astalaughing).....castiga Spania, Italia e varza rau! nu au treaba cu mingeawinking

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Spania-Germania big grin castiga Germania. Dupa cum a jucat Spania... putine sanse laughing

| MariaMelnic a răspuns:

Spania -Germania sau Portugalia

| AndreiNicola a răspuns:

Parerea mea este Spania-Italia. Castiga Spani cu 1-0 sau 2-1

| XeNoNNN a răspuns:

Portugalia - Germania castigatoare Portugalia :X

| AlexIstratuca a răspuns:

As vrea o finala Italia-Germania pana la penalty-uri, iar castigatoare Italia!

| XeNoNNN a răspuns (pentru AlexIstratuca):

Italia-Germania este deja a 2-a semifinala, informeaza-te inainte sa raspunzi.

| ccllaauuss a răspuns:

Spania-Italia, castigatoarea Spania!