| AvalohAlyn a întrebat:

Cati dintre voi vizionati Campionatul Mondial de fotbal din Africa de Sud care a inceput azi? Ce preferati aveti? Cine va ajunge in finala si cine va castiga? Dupa parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Este o adevarata placere sa vizionez acest campionat, spectacol total big grin. Merg pe mana Spaniei. Daca ia Spania finala dai fundita? Am vazut ca e la moda pe site treaba cu fundita laughing Vizionare placuta

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il urmaresc si sper sa vad toate meciurile. Finala intre Spania si Brazilia(nu m-am uitat pe program si sper sa nu se intalneasca mai repede) si sper sa castige Spania. Numai bine!

| Bacemi a răspuns:

Urmaresc. La fel cum am facut si in 2006 si in 2002. Urmaresc toate meciurile daca se poate. Era sa asist la o surpriza produsa de Africa de Sud. Sper la o victorie a Uruguayului in seara aceasta si la o victorie a Greciei maine in fata coreenilor. Tin cu Spania si sper ca Grecia sa aiba un parcurs cat mai lung cu putinta.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ma intereseaza deloc!

| AvalohAlyn explică:

Si eu sper sa vad toate meciurile. Sper ca Franta sau Spania sa castige aceasta competitie. Spania are o echipa buna iar Franta o echipa medie spre buna si are mult noroc.

| pepe a răspuns:

Eu urmăresc meciurile şi cred că Spania v-a bate în finală Brazilia.

| George1510 a răspuns:

Eu vreau ca Germania sa castige turneul si Elvetia sa faca o figura frumoasa tonguebig grin

| karellen a răspuns:

Prefer sa castige Spania sau Brazilia happy; in finala au sanse mari sa ajunga Brazilia, Italia, Argentina, Spania

Răspuns utilizator avertizat
| vivalavida a răspuns:

Germania, dar bine daca nu ajunge germania atunci serbia, grecia sau australia :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ma uit la majoritatea meciurilor, cred.
E greu de prezis cine o sa ajunga in ultimele faze ale competitiei dar eu sunt pro Spania si Portugalia big grin

| Tabii. a răspuns:

Tanase.happyPentru ca e in clasa cu minetongue.

| ghitza_2903 a răspuns:

Portugalia