| Ririru a întrebat:

Pentru abdomen si fund bombat, aerobic sau kangoo jumps? happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ambele, combinate.

8 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Mananca 5 shaorme pe zi si o sa ai un fund bombat happy

| marinaa9 a răspuns:

Kangoo ajuta la tonifiere. DAca vrei fund bombat incearca sa faci squats ( in prima zi faci 50 si apoi pe zi ce trece faci 5 in plus iar la 3 zile iei pauza)

| AdiTorrent7 a răspuns:

Aerobic-ul da rezultate mai bune

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand cu toata increderea Kangoo Jumps! In cazul meu chiar a functionat (am deja 4 luni de cand fac Kangoo)!

| ribe a răspuns:

Eu stiam ca kangoo jumps e o subclasa a stilului aerobic

| Bogdaaan a răspuns:

Aerobic, clar

| Ririru explică (pentru Bogdaaan):

Am facut aerobic o luna jumate si nu am vazut cine stie ce rezultate, vreau ca abdomenul si fundul meu sa fie ok, dar sa ma tonifiez si cu totul. am citit mult despre kangoojumps si am inteles ca el ar putea face asta.

| AlupeiLarisaAndreeaDF a răspuns:

Kangoo jumps este bun pentru slabit. Dupa parerea mea, aerobic-ul e mult mai complex si mai eficient in situatia ta.