| stnvlro a întrebat:

Pentru cei care trag de fiare ouale cum trebuie mancate fierte sau prajite?

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Oricum iti plac tie, eu de exemplu dimineata le fac omleta si seara uneori fierte.

| FitnessTrainer a răspuns:

Cel mai bine e sa le mananci fiertehappy

| borntotwerk a răspuns:

Fierte pentru toata lumea

| Seba77 a răspuns:

Raspunsul e simplu orice mancare pentru cineva care face sport nu ar trebui sa contina ulei deci fierte si doar dimineata la celelalte mese ouale nu sunt sanatoase oricum pentru sala iti recomand mancaruri fara ulei, cat poti sa te abti de la carnea rosie (porc) deoarece contine grasimi care se ard foarte greu si multe fructe rosii (struguri rosii, gref, pepene, capsuni, etc.) pentru a detoxifia organismal in cazul in care consume protein sau alte substantewinking succes happy