| StefBoss a întrebat:

Pentru cei carer stiu wrestling am cateva intrebari:
1. Kane si Undertaker sunt frati?
2.Ce s-a intamplat cu Undertaker?
3.Cine credeti ca va castiga in meciul dintre Big Show si Cena la Over The Limit?
4. Cena va fi concediat?

Răspuns Câştigător
| Neymardasilva11 a răspuns:

Salut!

Kane si Undertaker sunt frati, dar doar in wrestling (wrestlingul este in show aici nimic nu e real) in realitate nu.

Undertaker nu mai stie nimeni nimic de el de la wrestlemania 28 unde l-a batut pe triple h facand un scor de 20-0 la wrestlemania.

3. (poate la no way out cu cena la over the lmit sa batut Laurinatis) A castigat cena evadand inaintea lui big show din cusca.

4. Cena nu a fost concediat, Ci laurinatis.

Apropo eu stiu asta de dinaintea ca ma uit pe net, iar pe sport.ro da cu 2 saptamani dupa eveniment. Daca vrei si tu uitate pe wwe.com.

Si te rog o Funda ca eu m-am cam straduit sa te ajut cam cat am putut!

| DanielPopa77 a răspuns (pentru Neymardasilva11):

1. The Undertaker și Kane sunt frați vitregi.

2. The Undertaker este în comă după ce a fost atacat de Kane.

3. John Cena îl va învinge pe Big Show.

4. John Laurinaitis a fost concediat.

9 răspunsuri:
| Razor4free a răspuns:

Sau poti sa te uiti pe wfan. Undertaker si Kane sunt frati si din realitate, dar sunt vitregi, Undertaker si-a pierdut cunostiinta in urma meciului de la WrestleMania XXVIII impotriva lui Triple H (HHH), Cena a castigat cand a fugit inaintea lui Big Show din cusca si nu Cena a fost concediat, ci Laurinatis.

| GoguSteriade a răspuns:

1. Sunt frati doar pentru storyline, in realitate Kane e nascut in Spania, iar Undertaker in SUA.

2. Undertaker nu mai poate duce meciuri regulate din cauza accidentarilor si e nevoit sa stea mult timp pe bara, va reveni insa anul viitor la Wrestlemania - a declarat ca va participa la acest PPV cat timp va putea.

| AntonyoBoss a răspuns:

1.DA sun frati
2.da dar apare foarte, foarte rar
3. Cena
4.nu

| StefBoss explică:

Ms mult ca mi-ai dat vestea cea mare happySi stiam si eu ca este doar un show.

| oana2298 a răspuns:

1.Kane si Undertaker sunt frati doar in wrestling avand numele de Brothers of distruction pentru ca asa se numeste echipa lor.
2. Undertaker a imbratanit, are peste 50 de ani si ii trebuie si lui o pauza, dar cred ca se va intoarce.
3.cu siguranta John cena.
4. Nu.

| Andrrrrrra a răspuns:

1. Da happy
2. Hmm thinking Nu mai m`am uitat de o luna.
3. Big Show!
4. Nu!

| Remus_Toader_1998 a răspuns:

1.da sunt frati
2. undertaker nu s-a m-ai intors de la wrestlemania 28
3.eu cred ca va castiga JOHN CENA fiindca are mai multa forta chiar daca pare mai slab
4.nu

| StefBoss explică (pentru Remus_Toader_1998):

Da,dar nu ai vazut ca daca Cena pierde in fata lui Big Show va fi concediat de Laurinatis?