| FlaviuB a întrebat:

Pentru cei ce practica culturismul, ce parere aveti despre Tribulus Terrestris deoarece vreau sa iau in perioada urmatoare pentru a pune masa musculara. Bineinteles alaturi de shake-uri proteice si alimentatie sanatoasa. PS : am aproape 18 ani si merg la sala de 1 an jumate

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva, testosteronu se ia de la 35 de ani in sus.Concentreazate pe alimentatie.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Eu nu practic culturism dar cu otravuri nu ai ce muschi sa pui pe tine, fa sport cat mai intensiv nu conteaza cantitatea si calitatea degeaba faci 2 ore fa o ora dar fale bine rupete ca asa se formeaza muschi se rup