| vladxone a întrebat:

Pentru cresterea in masa musculara e buna combinatia DEXTROZA - MERITOSE 200 si CONCENTRAT DIN ZER - WPC 80 de la Redis?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trasul de fiare este cel mai bun.

| SiLaS a răspuns (pentru darrio2007):

Doar nu baga suplimente si sta acasa nu? Nu mai da raspunsuri imbecile daca nu te pricepi.

| darrio2007 a răspuns (pentru SiLaS):

Bai,pustiule.Nu te-am intrebat nimic pe tine.Nu ai inteles nimic.Sunt total impotriva acestor suplimente.Veti vedea la o anumita varsta si efectele adverse.

| SiLaS a răspuns (pentru darrio2007):

Pusti? Hmm....nu stiu daca la 25 de ani mai esti pusti dar in fine.Nici eu nu recomand suplimente minorilor, dar strict minorilor.Toti baietii ca tine vin si comenteaza in legatura cu aceste suplimente neavand nico justificare.Toti ziceti "aaaa baa nu sunt bune ca asa am auzit eu" altii"baa au efecte adverse nu mai lua ca asa am auzit eu de la unu si de la altu" Voi sunteti paraleli cu acest sport dar va place sa va bagati ca musca in rahat si sa comentati in calitate de necunoscatori

| darrio2007 a răspuns (pentru SiLaS):

Fata de mine esti un pusti.Mai adauga inca o varsta de a ta.Am facut sport de performanta si mai apoi am antrenat.Si am intalnit persoane care au folosit, facand sport, tot felul de tampenii de astea.Sa stii ca nu sunt galbeni de grasi.Ci de afectiuni la ficat, fiere.

| SiLaS a răspuns (pentru darrio2007):

Daca ma apuc sa iau si eu anabolizante si tot felul de hormoni atunci ma astept sa dau coltul pe la 50-60 de ani.Dar si eu la randul meu am prieteni si chiar rude care au practicat culturism cat si alte sporturi si au luat suplimente(cei din culturism) si deocamdata nu au nimic la o varsta destul de inaintata 40-50 de ani. Daca nu stii ce bagi in tine sa te astepti la repercursiuni.

| darrio2007 a răspuns (pentru SiLaS):

Ok.O seara buna!

| rhino50 a răspuns (pentru darrio2007):

Inainte de a vb mai bine te-ai documenta cat de cat in acest sport :)) esti paralel.
Uite cel mai bun exemplu care iti combate teoria ta despre suplimente
https://www.google.ro/......ps?/search

Presupun ca stii cine a fost Arnold si stii cu ce se ocupa, omul asta la 68 de ani arata muult mai bine decat multi la 50 de ani si are inca putere si energie in el sa joace in filme.
Ce zici galben de la ficat fiere? ......atata sport de performanta ai facut cat o facut si Oana Roman...

| darrio2007 a răspuns (pentru rhino50):

Si cati steroizi a luat Arnold? De se tine bine si acum.Argumente.Ca tot ai redeschis discutia.Esti ambitios si orgolios, dragule.

| rhino50 a răspuns (pentru darrio2007):

Maaa omule tu ori nu intelegi despre ce vb ori esti batut in cap... ziceam ca el a luat suplimente la greu in toti acesti ani si tot se tine bine!

| darrio2007 a răspuns (pentru rhino50):

Hai ca esti penibil.Nu ai somn?

| SiLaS a răspuns:

Nu mai lua produse de la redis pentru ca sunt de proasta calitate.Incearca BSN True Mass, Serious Mass de la ON sau Pro Complex happy Bafta!