| Drimmero a întrebat:

Pentru fanii Premier League o adresez, dar pot raspunde toti microbistii.

Cine va castiga campionatul in Anglia dupa parerea voastra, sau cum ar arata topul in clasament?

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa câștige echipa care joaca fotbal, presimt ca multe echipe se vor axa pe apărare mai putin pe atac, nu am vazut vreodata vreun meci de la vreo echipa din UK decat pe echipa nationala, eu astept 2020

| Drimmero explică (pentru RAY):

Nu stii ce pierzi...

| RAY a răspuns:

Poate va veni o data aia in Romania sa joace cu vreo echipa din Romania, posibil e

| Drimmero explică (pentru RAY):

Fotbalul din Romania e mort, la pamant, mi-e sila de el, poate o zic asa fiind obisnuit cu nivelul inalt al fotbalului.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

O fi dar campioana poate juca un meci in liga campionilor si apoi in cupa uefa

| Drimmero explică (pentru RAY):

Poate juca in UCL doar daca trece de niste tururi preeliminare, la fel si in cazul Uel.

Sezonul asta n-am avut echipa deloc,, o mizerie de campionat avem.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nici fotbalisti romanii nu prea sunt straluciti man, inainte mai erau ceva nume, chivu, mutu acum pauza

| Drimmero explică (pentru RAY):

Ei 2 si cam atat dupa anii 2000+ Stefan Radu care joaca la Lazio de o viata aproape.

Mutu a fost prins drogat la Chelsea si dopat.
Chivu a fost cel mai respectabil fotbalist dintre toti, fara alte porcarii.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Plus ca fiecare vrea sa plece la alte echipe mai bune, e si logic

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Esti fericit? https://www.google.ro/......ps?/search 2;/m/01hrtp; dt; fp; 1;;

| Drimmero explică (pentru RAY):

Sunt multumit mai degraba, nu fericit ca au invins o echipa de mineri.

Daca vor invinge in urmatoarele meciuri, atunci o sa fiu in extaz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

United

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

United se bate cu Spurs pentru locul 5!

Nicio sansa sa il ia United, nici in cele mai negre cosmaruri ale mele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Părerea ta. big grin

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Nu au transferat nimic,, nu stiu de ce ii simpatizezi atat de mult...

De departe cel mai antipatic club englez!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Fred?

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Cu impiedicatul ala ataci titlul? Pe hartie pana si West Ham arata mai bine ca ei.

Prevad iar un sezon dezastruos pentru ei.
Personal nu ii vad pe mancunieni sa faca ceva,, cum nici pe Arsenal nu o vad, avand echipa mai buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Părerea ta, cum am zis, mie mi se pare că au un lot bun.
E posibil să vină și Maguire și poate chiar Willian.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Ramane de vazut cum o sa fie desfasurarea sezonului, dar cand De Gea e cel mai bun din lotul tau, spune multe. O echipa cu un bulan extrem de teribil/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pogba, Mata, Sanchez, Lukaku, etc.
Nu exagerez dacă spun că e cel mai bun lot din PL.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Pogboom si Lukaku)))) un cocalar si bulanos care se lipeste la gol, ca in schimb daca ar face un dribling,, ar sparge mingea.

Sanchez? De cand a plecat de la Arsenal a fost cel mai slab jucator, el e fotbalist,, dar si-a ratat orice sansa de a face ceva.

City cum mai are lotul, dar Liverpool?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Putem vb si aici

| Drimmero explică (pentru RAY):

Intreaba ce vrei, daca tot e pe categoria sport.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce mai e nou in fotbal?

| Drimmero explică (pentru RAY):

Momentan e pauza de la campionate, vin nationalele sa joace...meciuri inutile.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

E o prostie dar na, e tot pentru fifa sa castige mai multi banii

| Drimmero explică (pentru RAY):

Fotbalul e doar marketing in ultima vreme, e cel mai trist sa vezi ca s-a facut o afacere din asta...dar din fericire mai exista si bucurie pentru suporteri.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e

| Keon a răspuns:

Hmm, Liverpool sigur va fi în top 4, sper eu să iasă campioană, dar cred că este anul lui Manchester City din nou.

| Drimmero explică (pentru Keon):

Batalia se va da intre City si Liverpool la titlu,, iar Arsenal imediat pe 3!