| anonim_4396 a întrebat:

Pentru forta se lucreaza mult? Adica trebuie sa fie un antrenament solicitant si zilnic?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu, Nu se face zilnic. Numai profesionistii lucraza sase zila pe saptamana una pauza si iau anabolizante. Printre altele. Cu hrana naturala si cea ce gasin si putem sa ne hranim nu vei reusii. Ca atare de patru ori pe saptamana este suficient. De lucrat trebuie lucrat la maximum si fara menajamente. Pa! Ai grija de spate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti alege 3 zile de antrenament de exemplu luni, miercuri si vineri si daca esti mai micut faci in zilele astea niste flotari daca ai si niste haltere poti face diferite exercitii cu ele iti poti lucra biceps triceps ce vrei tu. Dar aceste flotari si toata munca asta trebuie compensate cu o alimentatie sanatoasa bogata in proteine. Sper ca am putut sa te ajut!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da ma ajuta mersi.

| StiuCeSpun a răspuns:

DA! zilnic nu conteaza cat de mult conteaza sa faci zilnic

| Originalone a răspuns:

DAR poti sa faci sex zilnic si castigi potenta pentru femei, sa ti scoale numa cand o vezi.

| Tudyss a răspuns:

Daca vrei sa ai forta, ai nevoie sa ai fibra, fa serii de cate 50 dar cu greutati mai mici, gen 5kg, si cat mai repetate, si ar fi de indicat sa lucrezi zilnic si sa nu faci pauze indelungate gen 3 zile pauzabig grin