| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Pentru persoanele care practica arte martiale,ce sala recomandati? Ma gandeam la Stoica Brothers Fight Academy si la sala lu' Catalin Morosanu, pe care din cele doua ati recomanda-o?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Sala gării Ițcani Suceava.

| AnastasiaK a răspuns:

Deci ești din București.

Superkombat sau Ciprian Sora pentru performanță.

Pentru sport de timp liber merge aproape oricare, orientează-te în funcție de care îți este mai accesibilă.

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru AnastasiaK):

Ciprian Sora te primeste si daca esti incepator? Sau antreneaza doar luptatori pentru performanta?

| AnastasiaK a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Există grupe de inițiere în cadrul clubului (de Luni până Vineri, de la ora 19; Luni, Miercuri și Vineri de la 10 și Sâmbăta de la 12), dar nu antrenează el la aceste grupe. Uneori le mai ține și el, dar în general există alți antrenori care se ocupă de el, însă toți au fost pregătiți de el, așa că au aceeași metodică.

| DanRaul77 a răspuns:

Stoica clar