| Laurentiu_Spataru_1998 a întrebat:

Pentru un jucator cu viteza(la fotbal ma refer) este un obstacol daca am ghete adidas adipower predator trx(240 g) sunt prea grele?

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu neaparat, sunt ghete si mai grele cu care fotbalistii alearga bine!

| BracKMyhay95 a răspuns:

Daca ai mentionat ca esti si fotbalist asta inseamna ca accepti raspunsuri si de la nepriceputi care nu au dat nici o data cu picioru intr-o minge s-au sa alerge...Din cauza asta nu am sa raspund la aceasta intrebare prosteasca

| CosminQS a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Răspunsul tău e mai prostesc ca întrebarea lui. Nu înțeleg dacă nu aveți nicio treabă cu fotbalul, de ce vă băgați? laughing

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru CosminQS):

Eu nu am spus ca nu am nici o treaba cu fotbalul. Si mai spui ca de ce raspundem daca nu avem treaba cu fotbalul, atunci de ce tu raspunzi asa ca sa te afli in treaba? Rade ciob de oala sparta laughing

| CosminQS a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Păi dacă ești mare fotbalist de ce nu i-ai răspuns? smug

Maibagăofisă!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru CosminQS):

Nu, nu sunt mare fotbalist, dar am cativa ani in spate la o echipa zic eu buna (OteluGalati). Si motivul l-am mentionat la primul raspuns dar tu esti prea intrigant ca sa iti pese de celelalte lucruri.