| anonim_4396 a întrebat:

Poate să scoată mâine FCSB maxim un egal la West Ham ce spuneți? Are cota la X2 4.40 am văzut! Astra parcă a bătut-o de 2 ori când s-au întâlnit în Europa,dar erau alte vremuri, in campionatul Angliei nu stă deloc ok am văzut în clasament!
Ce prognostic vedeți la acest meci?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Eu as zice un 1-1.O să deschidă West Ham scorul și FCSB o să egaleze norocos in ultimele minute.
Dar tare mi-e teama cu apărarea mai ales la Dawa, acolo scârțâie rău de tot apărarea.
Nu prea poți să compari Astra din 2016 cu echipa FCSB-lui de acum.
Astra avea un antrenor bomba atunci(Sumi) și jucători buni în mare formă:Alibec, Budescu, Săpunari, Junior Morais, Teixeira și mai era un jucător brazilian bun.
Dar presimt că Târnoveanu o să facă un meci mare mâine.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred că va ieși X/1, adica x la pauză și 1 final! Așa am un feeling.

| vodami92 a răspuns:

Depinde! nici west ham united nu este o echipa de colea! are istoric palmares tot ce trebuie! echipa de traditie ce sa mai vorbim discutam!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Și ultimele echipe din clasament sunt peste echipele noastre de top din România. Ei investesc foarte mult in club nu ca noi

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da asa este fotbalul din afara! la noi e jale mare! nationala noastra a ajuns sa i-a bataie de la toti din punctul asta de vedere!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

A fost mult mai rău până acum, adică de multe ori nici măcar o echipa nu am avut nici măcar în Conference League, acum avem 2 echipe în grupe, tot e o evoluție.

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da poate ai dreptate!

| AndresDarie2000 a răspuns:

Doamne Ajută să câștige Steaua! FORȚA roș-albastră ❤️

| anonim_4396 explică (pentru AndresDarie2000):

Nu țin boss cu Steaua, dar țin cu ei in Europa că sunt de-ai noștri! Dar îți țin pumnii, și trebuie să îți țin că am pus X2 pe bilet, îmi tin practic și miehee hee

| AndresDarie2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buun, așa te vreau happy