| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Pot pune la pariuri 12(adica un meci care nu se va termina egal)?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Nu. nu vine nici o factura, totul este online!
In primul rand ca sa pariezi online trebuie sa ai peste 18 ani, apoi ai nevoie de un card bancar (card Visa Electron)!
Se deschide un cont pe site.ul www.bet365.com. trebuie sa completezi cu toate datele de pe buletin.
Dupa deschiderea contului si confirmarea lui prin e.mail trebuie sa incarci contul cu bani, iar de asta ai nevoie de card.
In contul tau ai o rubrica ''Depuneri'' click acolo scrii numarul cardului, suma pe care vrei sa o depui. apesi OK si ti.ai incarcat bugetul!
Din bugetul tau platesti miza pe care o pui pe bilet, in caz ca vei castiga vreun bilet, castigul iti intra in buget automat.
Cand vrei sa scoti bani din buget, ai nevoie din nou de cardul cu care ai depus banii in cont, click pe ''Retrageti'' scrii suma pe care vrei sa o scoti, dai ok si in 2 maxim 3 zile vei avea banii pe cardul tau, te duci la bancomat si de acolo sti ce faci :)
Grija, daca nu ai peste 18 ani nu te baga, iti inchid contul si ramai fara banii depusi!
Daca nu ai 18, ai putea sa.ti deschizi contul cu buletinul parintilor, dar sa ai si acordul lor in caz ca.ti cere vreo verificare sa stie ce ai facut!

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu se poate pune 1-2 la pariuri ci numai 1x, 2x, 1 solist etc.

| IndiferentXD a răspuns:

Alexs99 nu are nici o treaba cu acest fenomen, pariuri sportive sad

Da, poti pune si acest pariu 12!
1x, x2, 12, sunt combinatii foarte des folosite de pariori!
Bft la gologani happy

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru IndiferentXD):

Mersi mult....as mai vrea sa te intreb ceva daca se poate.cum procedez sa pariez pe bet365.com..adic stiu sa pariez dar cum ridic bani si cum platesc biletul pus? imi vine in factura?

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru IndiferentXD):

Da.tata cred ca va fi de acord...mai ales ca are card..si profu meu are un astfel de cont..si a zis ca ma ajuta el daca e nevoie..ms mult

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru IndiferentXD):

Mersi la fel

| IndiferentXD a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Nu. nu vine nici o factura, totul este online!
In primul rand ca sa pariezi online trebuie sa ai peste 18 ani, apoi ai nevoie de un card bancar (card Visa Electron)!
Se deschide un cont pe site.ul www.bet365.com. trebuie sa completezi cu toate datele de pe buletin.
Dupa deschiderea contului si confirmarea lui prin e.mail trebuie sa incarci contul cu bani, iar de asta ai nevoie de card.
In contul tau ai o rubrica ''Depuneri'' click acolo scrii numarul cardului, suma pe care vrei sa o depui. apesi OK si ti.ai incarcat bugetul!
Din bugetul tau platesti miza pe care o pui pe bilet, in caz ca vei castiga vreun bilet, castigul iti intra in buget automat.
Cand vrei sa scoti bani din buget, ai nevoie din nou de cardul cu care ai depus banii in cont, click pe ''Retrageti'' scrii suma pe care vrei sa o scoti, dai ok si in 2 maxim 3 zile vei avea banii pe cardul tau, te duci la bancomat si de acolo sti ce faci :)
Grija, daca nu ai peste 18 ani nu te baga, iti inchid contul si ramai fara banii depusi!
Daca nu ai 18, ai putea sa.ti deschizi contul cu buletinul parintilor, dar sa ai si acordul lor in caz ca.ti cere vreo verificare sa stie ce ai facut!

| edytZzza a răspuns:

Da.

| Zis_Ionel_Morph_1996 a răspuns:

Da, de ce nu?! Sunt o groaza de combinatii.