| CristianoVasile007 a întrebat:

Pot sa ajung fotbalist daca nu vreau sa consum deloc alcool in toata viata mea?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus intrebarea asta absolut stupida de 100 de ori, chiar nu ai prins firul logic al raspunsurilor care ti-au fost date?

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru suntserios):

Stii ce cred eu? Omu asta, copilul asta e pasionat de fotbal dar ii e frica sa incerce si cauta tot felul de scuze penibile ca sa nu incercehee hee, asta cred ca o sa puna intrebarea asta penibila pana vine unu si ii da un raspuns care sa-l faca sa renunte sa viseze. Efectiv daca te uiti la intrebarile lui, toata lumea ii spune ca nu conteaza asta, dar ele tot asteapta pana vine unu sa-i zica ce vrea sa auda.La dracu pune aceeasi intrebare de 3-4 ani, pana se hotaraste el sa se duca la fotbal are 40 de ani rolling on the floor.Nu inteleg care e ideea? Te duci la unii de liga a 4 iti place colectivu stai nu, te duci la altii, promovezi cu aia, ajungi sa ai putin statut ajungi la o echipa mai buna de liga a 3, faci tot asa pana ajungi la echipe profesioniste.E logic ca pe la liga a a 4 sa fie plin de cioroi care mai si trag la masea ca logic ca daca erau buni si seriosi nu ajungeau acolohee hee)

| ReddY25 a răspuns:

Ce e cu tine?

| mODIN a răspuns:

Iti voi raspunde la intrebare printr-o lista:

https://www.legit.ng/......ers-world/

| BobTheCat a răspuns:

Logic, nu conteaza deloc! Daca au ambitie si exersezi mult, orice e posibil.

| Catennacio87 a răspuns:

Ca sa ajungi fotbalist e musai necesar sa consumi alcool zilnic, droguri, energizante si sa fumezi. Glumesc! Toate astea afecteaza performanta sportiva deci sanatatatea, indicat ar fi sa nu consumi deloc si sa iti vezi de sport, viata de sportiv chiar este foarte frumoasa dar evident ca si un sportiv are viciile lui ca aia e.

| IEpurasPufoSS a răspuns:

Ce legatura are una cu alta?