| CristianoVasile007 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa ma alatur inei echipe de fotbal, sunt pregatit fizic si tehnic, dar este o problema. Am auzit ca intr o echipa de fotbal se consuma alcool, se inura etc, fotbalistii merg in cluburi, etc. Dar mi e nu imi plac aceste lucruri, deoarece eu vreau sa traiesc un stil de viata sanatos, am nidte principii sanatoase si vreau in acest fel sa imi ating performanta. Oare daca nu fac aceste lucruri Deloc, ma vor primi in echipa? Adica nu imi place sa petrec sau sa consum alc00l, sa ma distrez, etc pot ajunge fotbalist?
Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cate ori mai pui intrebarea asta stupida?
nu te obliga nimeni sa bei alcool ca sa fii fotbalist

| johnnny123 a răspuns:

Poate ești tu pregătit fizic și tehnic pentru fotbal, dar se pare că stai mai prost la alte capitole... Altfel nu ai repeta la infinit aceeași întrebare la care ți-au răspuns deja zeci de oameni.