| runnerw4 a întrebat:

Pot sa fac muschi daca ma incordez fara sa fac nimic altceva?

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

La mine este indeajuns sa ma uit la muschi si ei cresc...

Du-te la sala, mananca bine, odihnestete.Repeta procesul timp de vreo 5 ani si vei arata exact cum iti doresti

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Muschi la ce?

| runnerw4 explică (pentru darrio2007):

La orice...ma incordez cat pot de tare 1 minut.

| darrio2007 a răspuns (pentru runnerw4):

Trebuie sa tragi de fiare.Cu incordatul nu faci nimic.Nu faci decat sa pui in evidenta muschii pe care ii ai acum.Crezi ca marii culturisti au ajuns sa aiba acei muschi numai ca s-au incordat? Asa cum vrei tu? Nicidecum.Este foarte mult de munca.Si rezultatele nu se vad imediat.Ci in timp.

| VladimirPutin a răspuns:

Nu

| CharissaJ a răspuns:

Daca te incordezi zilnic, dimineata si seara timp de 1 minut, doua, eu zic ca ai sanse sa ...ramai instrambat happy

| cryaotic a răspuns:

NU.trebuie sa muncesti nu doar sa te scremi acolo un minutzel...

| Bybanu a răspuns:

Si cum anume te incordezi tu?laughing)

| rapa a răspuns:

Flexoru cred ca ebig grin