| Robert1999999 a întrebat:

Povestii, intamplari traite de voi prin incercarea cresteri in masa musculara (Cheia spre succes )

Ps : Sper sa nu va suparati pentru modul de exprimare XD

Răspuns Câştigător
| GabiB12 a răspuns:

Pentru a creste in masa musculara ai nevoie de o alimentatie corecta si exercitii fizice. Nu vei avea rezultate daca eviti vreo una din aceste doua elemente. Ai putea vizualiza tutorialele lui Angel Fitness legate de cresterea in masa musculara. (le gasesti pe youtube). Nu fi dezamagit daca nu vei vedea rezultate prea curand. Printr-un procedeu natural, pentru a ajunge la un corp foarte frumos iti trebuie cel putin 2 ani de mers la sala. Asta in conditiile in care muncesti din greu