Întrebare recomandată | AndraWIne a întrebat:

Practic sport de performanta si nu stiu ce supliment as putea consuma, cu siguranta testat antidoping, as vrea sa imi maresc forta si vitza. Cei care au mai consumat un supliment cu aceste beneficii in marirea fortei si a vitezei as vrea sa imi recomande.

Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall....Mega Mass, pentru masa si forta.
Elevilor mei, nu recomand, suplimente nutritive!

| AndraWIne explică (pentru baru):

Multumesc frumos! Daca lucrati in domeniul sportului, imi puteti spune si ce parere aveti despre creatina?

| cristif a răspuns (pentru AndraWIne):

Ce sport practici?

| AndraWIne explică (pentru cristif):

Judo

| baru a răspuns:

Creataina, este pentru masa......Nu functioneaza, singular...

| AndraWIne explică (pentru baru):

Am citit despre Mega Mass si observ ca are multe calori. Eu practic judo si acolo trebuie sa ma mentin la aceiasi categorie de greutate. Dvs. sunteti antrenor de?

| MioaraParalescu a răspuns:

Salut!
Iti recomand creatina.
Creatina iti hidrateaza foarte bine muschii astfel marindu-ti forta cu pana la 19%
Daca vei incepe sa consumi ai grija sa bei intre 2 si 3 litrii de apa pe zi altfel nu isi va face efectul si te poti trezi cu probleme la rinichi.

| AndraWIne explică (pentru MioaraParalescu):

Si eu ma gandeam la creatina, multumesc!
Tu ai folosit creatina, te-a ajutat?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndraWIne):

Mai tare decat creatina e o matrice de creatina, recomand de la BSN produsul cell mass.

Sau, alta varianta ar fi oxidul nitric ( no-explode, tot de la BSN )

| MioaraParalescu a răspuns (pentru AndraWIne):

Da am folosit si folosesc si acum.
E recomandat sa iei o luna si pe urma o luna sa faci pauza.
In luna in care iau creatina am mai multa energie si mai multa forta cand merg la sala si pot ridica mai mult.

| AndraWIne explică (pentru MioaraParalescu):

Multumesc, o sa incerc si eu creatina!

| Lionsgate a răspuns:

Electro Endurane, e foarte bun si il poti consuma fara griji.

| AndraWIne explică (pentru Lionsgate):

Multumesc frumos o sa ma informez. Tu ai folosit?