| rauull a întrebat:

Program antrenament fitness:
Intrebarea mea este pentru cei care se duc sau au facut sala si vor sa ma ajute si pe mine cu un program pe o saptamana si mai ales ce exercitii sa fac pentru acele grupe, vreau un program si pentru cresterea in musculatura dar mai mult pentru a slabi ceva gen 5-6 kg intr-o luna cam asa bineinteles totul si cu un fel de regim, deci daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc nu e obligatoriu doar cine are placerea si nu vreau sa aud ofense gen"du-te si plimba-te, i-ati antrenor personal, ce-i aici casa de ajutor"sau orice altfel de ofense ca stiu cum sunt multi "romani", mersi.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Pai depinde de cate ori pe saptamana vrei sa mergi la sala. daca vrei sa slabesti eu iti recomand sa te duci 5 zile pe saptamana, lasand weekendul liber. in fiecare zi faci alta grupa musculara (eu le am impartite in umeri-spate-piept-brate-picioare), dupa fiecare grupa fac 4 serii de abdomene (adica il lucrez zilnic). si dupa abdomene bag 30 de minute bicicleta ca sala unde ma duc eu nu are banda de alergat. daca vrei sa slabesti faci in weekend 1 ora cardio (alergi de nebun in jurul blocului cat te tin picioarele). de regim nu ai nevoie, corpul fiind solicitat o sa iti arda din grasime, daca pui si un regim s-ar putea sa mori de foame si sa te infometezi si o sa te simti slabit. daca faci sport ca lumea nu exista "mancat prea mult" decat daca stai la masa cu orele. apropo se scrie ia-ti

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu se face prin sala... Nu va mai lasati prostiti de toti. Vrei sa slabesti? Trage pe tine un trening in care te incalzesti cel mai mult si vino la un patinoar baga patinaj doar de recreere nimic special cel putin o ora de cateva ori pe saptaman. Si ai sa vezi ce frumos dai jos.

| accesoriisport a răspuns:

Http://www.accesorii-sport.myforum.ro/......-vt14.html aici ai cel mai bun antrenament, testat de mine

| rauull explică:

@JohnnyBi,da.stiu ca asa se scrie pe urma am sesizat greseala eram grabit scuze... Daca vrei...imi poti zice ce exercitii faci tu pentru respectivele grupe? Ms.