| KnowEverything a întrebat:

Spuneti un pronostic pentru Dinamo - Barcelona?
Credeti ca vor da mai mult de 10 goluri cei de la Barca in poarta celor de la Dinamo?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu vor da atatea goluri pentru ca Dinamo totusi nu este o echipa care joaca fotbal in spatele blocului. Poate face si o surpriza.Asteapta raspunsuri de la niste dinamovisti adevarati.Eu am fost modest in raspunsul meu.P.S.Nu sunt microbist.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vor da mai mult de 5 goluri, parca am citit/auzit ca exista o clauza in contract, in acest sens. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Ai vazut rezultatul meciului? Doar 2-0 pentru Barcelona.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai ce sa spun, cred ca va fi 0-22 laughing)

| Kristina_3133 a răspuns:

Te poti astepta la orice de la oricine laughing Chiar si de la Dinamo. @darrio2007 are dreptate. Dinamo nu e o echipa care joaca fotbal in spatele blocului. Asteptam rezultatele si vorbim dupa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 - 5.

| KnowEverything explică:

Bine, poate am exagerat cu 10 laughing poate 5 e mai realist big grin Dar sa recunoastem, chiar va asteptati ca Dinamo sa castige? Ar fi sanse dar...

| KnowEverything explică:

Dezamagire totala. Au jucat slabut tare. Daca se straduiau mai mult Dinamo marca si se termina poate 2-2. Au jucat la misto oare sau nu au avut chef sau asta e valoarea echipei? Eu cred ca nu aveau chef -.-'

| coMpLeT a răspuns:

Nu vor da 10 goluri.

| Rallu12 a răspuns:

Nu vor da atatea goluri poate in jur de 5. Daca ar da peste 10 goluri s.ar spune ca meciul a fost vorbit.hee hee