| morandi a întrebat:

Pronosticuri Steaua-Ajax, CFR-Inter? Voi cu cine ati paria?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Ca toate meciurile, si meciul Stelei si cel al CFR-ului incep de la 0-0, nu?
Asa ca si CFR si Steaua au sanse sa le invinga pe Ajax si Inter.
Cu ceva ambitie, antrenament si forta jucatorii pot face un meci minunat si pot sa le puna probleme celor de la Inter sau Ajax.
Daca Ajax are o echipa mai buna ca a Stelei asa nu inseamna 100% ca Ajax va castiga happy! CFR cum a reusit sa-i bata pe cei de la Manchester? Si na, Manchester are o echipa de 3 ori mai buna ca cea a CFR-ului happy
Deci sa avem in credere in echipele noastre si sa le sustinem!
Ca scoruri, nu stiu ce sa zic, dar oricum important e ca jucam cu astfel de echipewinking

6 răspunsuri:
| MegaChrysos a răspuns:

Salut happy De ce ne dam cu parerea acum? Mai sunt doua luni pana la meciuri happy Echipele pot scadea din forma sau sa isi imbunatateasca si mai mult forma happy Dar pentru ca m-am bagat sa iti raspund: Steaua are mari sanse de calificare in optimi happy CFR la fel happy Eu o sa merg pe calificarile ambelor echipe mai departe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua 1 - 4 Ajax.
CFR 0 - 3 Inter.

Scoruri finale, după disputarea meciurilor tur-retur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua 0-5 Ajax (tur-retur)
CFR Cluj 2-4 Inter (tur-retur).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoruri finale : Steaua -Ajax 3-2
Cfr-Inter 2-1

Dupa parerea mea Inter nu e ceea ce a fost inainte si Cfr poate sa o bata, iar Steaua cu putin noroc poate sa treaca de Ajax, eu iti sugerez sa pariezi pe CFR

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca din nou vom suferii o dezamagire nationala...sunt echipe mult peste valoarea fotbalului romanesc.doar o minune ne poate salva

| XTreme00 a răspuns:

Trebuie sa avem incredere in echipele noastre.Nimeni nu credea in victoria celor de la CFR Cluj pe Old Trafford. Daca ai vrea scoruri ar fi asa:
Ajax-Steaua 0-0
Steaua-Ajax 1-0
Inter-CFR 2-1
CFR-Inter 1-0
Aloha.