| VladyCristian a întrebat:

Ajax - Steaua si Inter - CFR. Ce parere aveti? big grin ( forza steaua ) happy

Răspuns Câştigător
| 1Bogdan7 a răspuns:

Dupa parerea mea Steaua a picat foarte prost, au mici sanse sa treaca mai departe, hai sa fim seriosi, e Ajax! CFR are sanse putin mai mari fiindca vine cu moralul ridicat dupa ce a batut-o pe Manchester United in Anglia, iar dupa parerea mea Inter e mai slaba decat Ajax.Asta a fost parerea mea.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca si Steaua si Cfr Cluj vor avea viata grea cu Ajax respectiv Inter.Sunt sanse aproape 0 ca cfr-ul sa mearga mai departe si sanse minime ca Steaua sa mearga mai departe.Ar fi frumos daca s-ar califica una, chiar si la 1-1, 0-0 etc.

| VladyCristian explică:

Fotbalul olandez il apreciez mult....Nu le dau alor mei prea mari sanse. sad

| florentina_9904 a răspuns:

Fotbalul :niste oameni care alearga dupa o minge si trebuie sa o bage in plasa si pentru asta primesc mii de euro

| dryft3r a răspuns:

Eu cred ca oricum Ajax este un adversar foarte puternic insa sa recunoastem a cam slabit in ultimii ani. Asta s-a confirmat de multe ori. SI eu tin cu Steaua sper sa nu plece Rusescu!

| dryft3r a răspuns:

Na` mah a trecut timpu` si Steaua a dovedit ce poate invingand-o pe AJAX

| alexs99 a răspuns:

Inter vrea trofeul(va juca cu cea mai buna echipa cu Milito, Snejder), deci CFR-ul are 5-10% sanse sa se califice.La Steaua-Ajax totul depinde de prima repriza din Olanda.Aici avem sanse cam 40-45%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are sanse slabe cfr, maxim 30%
steaua 50% si cred ca se califica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Avem şanse "? rolling on the floor Vezi să nu. O să piardă şi Steaua şi CFR ambele meciuri, tur-retur.

| Ramona000 a răspuns:

Cred ca cfr castiga

| Ando1dul a răspuns:

Sincer Inter la momentul actual este sub Ajax iar cfr-ului ii va fi mai usor decat stelei.Hai CFR m*ie steaua.(Becali e un taran care nu stie sa vorbeasca)

| Radamel a răspuns:

Fotbalul ne rezerva suprize am vazut si CFR a batut Pe OLD TRADFFORD deci nimic nu e imposibil si la Steaua, deoarece sunt motivati cei de la Ajax sa castige UEFA deoarece se joaca la ei... putine sanse dar speram.big grin