| Culturism69 a întrebat:

Recomandati-mi va rog cea mai buna creatina de pe piata.
Vreau sa iau de saptamana viitoare si nu stiu ce sa comand, care ar fi cea mai buna creatina de pe piata?
Buget : 150 Lei.
Am in gand sa iau 2 luni cate 5 grame pe zi iar apoi fac 1 luna pauza. Dupa aia reiau iar 2 luni si iar 1 luna pauza si tot asa.
Daca gresesc cu ceva, chiar va rog sa ma corectati si sa imi recomandati creatina cea mai buna de pe piata.
Eu ma gandeam la asta :
http://www.megaproteine.ro/Creatina/MusclePharm-Creatine /
Daca nu, ramane si la recomandarea voastra.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| enonimox a răspuns:

Creatina monohidrata de la Pro Lab e foarte buna, deci mie mi-a crescut bratul in 3 luni 10 centimetri.70 lei cutia 600 grame. Spor la muschi.

| Culturism69 explică (pentru enonimox):

Si dupa ce faci pauza, cati centimetrii pierzi din bratu ila?laughing Ca elimini apa.