| Culturism69 a întrebat:

Recomandati-mi va rog cea mai buna creatina de pe piata.

Vreau sa iau de saptamana viitoare si nu stiu ce sa comand, care ar fi cea mai buna creatina de pe piata?

Buget : 150 Lei.

Am in gand sa iau 2 luni cate 5 grame pe zi iar apoi fac 1 luna pauza. Dupa aia reiau iar 2 luni si iar 1 luna pauza si tot asa.

Daca gresesc cu ceva, chiar va rog sa ma corectati si sa imi recomandati creatina cea mai buna de pe piata.

Eu ma gandeam la asta :

http://www.megaproteine.ro/Creatina/MusclePharm-Creatine /

Daca nu, ramane si la recomandarea voastra.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

MuscleParm este o firma buna si din descrie pare a fi o creatina buna deci poti sa incerci.

| Culturism69 explică (pentru MassEffect):

Un raspuns doar pe jumate.:
- Cande se ia.
- Cat timp iau, cat timp fac pauza.
- Cam tot ce trebuie sa stiu despre creatina.

| MassEffect a răspuns (pentru Culturism69):

5 g in fiecare zi inainte sau dupa antrenament, poti sa iei 3 luni si o luna pauza.