| Ely3434 a întrebat:

Rolele ajuta la slabit? :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaW123 a răspuns:

Buna happy
Da! Ajuta si la o circulatie sanatoasa.Ti se subtiaza si picioarele.Mersul pe bicicleta ajuta sa capeti thigh gap, nou obsesie adolescentina. Daca vrei sa slabesti...mergi cu rolele, cu bicicleta si alearga zi de zi! Daca te tii de ele, o sa se vada rezultate, garantat.

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Da.

| DanielVălean a răspuns:

Da ajuta daca te dai destul de mult pe ele intr-o zi.

| ShadoWCrist a răspuns:

Normal ca te ajuta...in plus fac picioarele mai frumoase... laughingwinking

| max72 a răspuns:

Da!
adica si eu ma dau pe role si ajuta foarte mult o ora sau 2 pe zi

| Cristi_Preda_2000 a răspuns:

Daca le folosesti cel putin 1-2 ore pe zi da, pentru ca si eu merg pe role big grin