| Voicu_Jimy_1998 a întrebat:

Romania sa clasificat in Cupa Rusiei?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) da, joacă mâine în Cupa Rusiei.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine ia campionatul mondial?
Si bonus....Premier League sezonul asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cupa Rusiei cred că o ia Franța, Premier League... United sau Liverpool.

| AndreiMarin499 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce bine ar fi sa caștige Romania cupa rusiei?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Germaniei nu-i dai sanse?

Pool are sanse, a facut transferuri bune. Cat despre united...o gluma buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

E greu să-și apere trofeul, Ozil e la cea mai slabă formă a carierei, nu cred.
La United urmează transferuri. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ozil da, pare ca se afla intr-o forma slaba, la Arsenal in ultimul timp sub comanda lui wenger juca cum ii ordona mosul, adica prost.

Nu te-ai prins ca la ei e de vina Mourinho, oricate transferuri ar face?

Gelson Martins la Arsenal, doar o chestiune de zile pana vine,, asta da lovitura si transfer

| BlackOldSun a răspuns:

Romania n-a mai jucat la mondiale din anul care e scris la numele tau!winking

| Ch0co a răspuns:

Nu.

| asdf2kpower a răspuns:

Da, la categoria amicale. Deja suntem câștigători acolo.

| artemidak a răspuns:

Cui ii pasa? nici nu știam de ceva de genul Lmao.

| Drimmero a răspuns (pentru artemidak):

Nu stiu daca ai vazut, dar aici e intrebare pusa pe categoria Sport, iar intrebarea este despre fotbal, sunt multi carora le pasa si au tangente cu acest sport, asta asa ca sa-ti raspund la intrebare/

| artemidak a răspuns (pentru Drimmero):

Așa, ca sa îți răspund și eu, asta e părerea mea.E de dreptul meu sa comentez.

| Drimmero a răspuns (pentru artemidak):

E dreptul tau, dar mai cu bun simt era o parere despre ceva ce ai habar,, e ca si cum as comenta eu despre fizica cuantica.

| AlexGeorge2000 a răspuns:

Da,suntem in grupa cu Somalia, Madagascar si Moldova!