| AvalohAlyn a întrebat:

Sa ma înscriu la sala sau sa fac bicicleta spinning acasă?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Stabileste-ti niste criterii.Multi aleg in functie de situatia financiara.
Apoi, sa stii ca degeaba ai abonament la sala daca nu ai disciplina si mergi din an in pasti.Fa-ti o rutina acasa si vezi daca te poti tine de ea, apoi ia in considerare sa mergi la sala.

| ALM2000RO a răspuns:

Acasă, că ieși mult mai ieftin: mai bine iei o bicicletă de spinning odată, decât să dai banii lunar pe abonamentul de sală. happy
winking big grin

| Lrs2015 a răspuns:

Depinde de obiective

| Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeei a răspuns:

Bicicleta spinning asa poți economisi bani și de asemenea este un exercițiu bun