| Axys a întrebat:

Sal am o bicicleta DHS MUSTANG si nu stiu ce fel de suruburi are in interiorul furci as vrea daca se pate sa-mi dati cateva instructiuni
happy va rog sa ma ajutati daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| dream36 a răspuns:

Furca la bicicleta asta este foarte proasta... am avut si eu si tot asa am patit. s-a blocat

eu am scos capacelele alea de sus si am turnat ulei pe ele pana sa deblocat, stiind ca uleiul arde garniturile.
Pe scurt am ars garniturile intentionat ca sa o deblochez, dar daca faci asta te avertizez! Suspensia pe fata va fi foarte foarte sensibila, iar la gropi mari luate in viteza coboara pana in capat (intra de tot)

| Axys explică (pentru dream36):

Mersi meam luat alta fruca cu suspensie dubla big grin cred ca astea sunt mai bune oricum mersi happy

1 răspuns: