| anonim_4396 a întrebat:

Sal,biceps+triceps +antebrat+creatina in fiecare zi, merge combinatia?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Merge, daca vrei sa te supra-antrenezi si sa ai brate mediocre happy

| RC33 a răspuns:

Eu zic sa iti faci un program pentru tot corpul nu doar pentru brate.
Creatina poti incepe sa o iei dupa ce ai facut 3-4 saptamani de antrenament. Creatina nu iti afecteaza starea de sanatate, ea iti volumizeaza celula musculara si vei avea si mai multa forta la antrenament, plus ca te vei reface mai repede. Poti lua zilnic cate 5-10 g de creatina.
Arunca o privire: http://valentinbosioc.com/

| Uofficial a răspuns:

Nu in fiecare zi... Fa si spate, umeri, picioare, abdomen... Ca sa cresti cu totu in masa musculara, nu numai la bratewinking

| dede11112 a răspuns:

In fiecare zi? cred ca de azi te-ai apucat de sala

| mihaelaestee a răspuns:

Da, merge, dar nu uita si de bazin. FUNDA?