| Andr33yy a întrebat:

Sal, ce ar trebui sa mananc cand frecventez sala? ar fi foarte bune niste exemple

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Exemple?

Uite jurnalul meu :

http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/jurnal-cosmin-0001.html

Antrenament si alimentatie. Pe ultima pagina e alimentatia curenta pentru masa musculara. Am si un plan alimentar pentru slabit acolo.

Deci, ai 2 exemple.

2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Depinde in ce stadiu esti cu antrenamentele ce tip de organism ai si cum vrei sa arati
nu poate un incepator sa manance ce mannca un profesionist...asta ca si un exemplu
daca mananci tot ce auzi de la x si y nu faci nimic

| stefan2345 a răspuns:

Salut,din cate stiu eu, atunci cand faci sala... daca ai putina greutate in plus si ceva sunci..trebuie sa mananci putin si des, un ex: un sandvis acum peste 2 3 ore iar inca unul 2. vreo 5 6 mese.dar nu sunt absolut sigur..incearca sa vorbesti cu un instructor.el e cel mai bine documentat, eu am auzit din vorba in vorba.