| SebyGuy a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc daca vreau sa mi se dezvolte muschii mai repede (fac sala) si dati-mi exemple.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mănânci cât mai sănătos, carne, fructe și legume.
Urmărește să ai forță nu volum în mușchi.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Daca vrei sa ti se dezvolte muschii trebuie sa mananci alimente ce contin proteine(oua, carne de peste, lactate, cereale, piept de pui).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O alimentaţie diversificată, carne, lactate, fructe şi legume proaspete.
Te pup!

| MadMoan a răspuns:

Baiatu... mananca sanatos si du-te incontinuare la sala da sa nu iei steroizi

| Alex0005 a răspuns:

Trebuie sa ai o alimetatie echilibrata proteine/carbohidrati/grasimi.
Alimente poti: crne pui la gratar, vita, peste. Multe fructe si legume Fara sucuri carbogazoase si alcool. In functie de ce varsta ai, iti recomand si niste suplimente de calitate: proteine si carbohidrati, eventual niste amino acizi - pentru asta poti sa incepi sa te informezi de aici suplimente.ro. Trebuie sa ne zici varsta/inaltime/greutate si ce antrenament faci.