| Prodan_Mihai_Gabriel_1992 a întrebat:

Sal dati-mi site-uri care sa-mi arate cu sa fac muschi si patratele la burta

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns (pentru PetreAndrei99):

Ce bine ar fi daca patratelele s-ar face doar cu exercitii. Adevarul e ca exercitiile conteaza foarte putin, maxim 10 %, 90 % conteaza conteaza alimentatia.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.culturism.ro/......domen.html

Si daca tot esti acolo, pe culturism.ro gasesti aricole in domeniu.

P.S. : nu poti face muschi si patratele in acelasi timp, ca sa faci patratele trebuie sa slabesti, sa reduci grasimea sub 10 % si nu poti sa slabesti si sa pui muschi in acelasi timp.