| MrLevy97 a întrebat:

stie cineva cum pot face muschi la burta patratele acasa intr-o luna doua?

6 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Blackstar,
"Patratelele" nu le faci cu abdomene, ci cu o alimentatie potrivita. Pentru mai multe detalii, intra aici: http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!

| niNNu a răspuns:

Nu se poate! Nu te tot lua dupa alti, asa am facut si eu tot visam patratele in timp scurt. fa abdomne zilnic cate 150-300, Sau ceva program de abbomene de pe net si grizi cu ce mananci, si in cateva luni o sa se vada rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face abdomen frumos daca faci in fiecare zi vreo 3 serii de 50 abdomene timp de vreo 2 luni

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

In fiecare zi? asta e un sfat prost, o sa faca supra-antrenament... abdomenul se lucreaza ca orice alt muschi, o data / saptamana, MAXIM de doua ori. Si 50 de abdomene e prea mult ca sa aiba vreun efect, daca poti face mai mult de 20 pui o greutate ( ex. un disc pe piept ) a.i. sa poti face maxim 20-22 asa

| uuueeeccc a răspuns:

Insanity Workout. Apucate si o sa ai ce-ti dorestiwinking. Succes!

| nikbad4u a răspuns:

Ia masiv mass si fa abdomene cat mai multe si daca simti durere la abdomen fa incontinuare ca daca te doare atunci muschii lucreaza