| Edyshk2013 a întrebat:

Am 14 ani,1, 75,56 kg si am incheietura mainii foarte slaba, dar nu stiu de ce?! Vreo sugestie?

3 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Pai du-te la un medic e cel mai bine poate nu te-ai dezvoltat inca sau fai exerciti cu gantera la inaltimea pe care o ai trebuie sa ai peste 60kg

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Trebuie sa faci exerciti la incheietura de exemplu flotari. Sunt niste unstensile (nu mai tin minte denumirea) care prin strangere iti dezvolti antebratul si incheietura