| X3N0N a întrebat:

Sal TPU. Am nevoie de un sfat din partea voastra baieti(daca si fetele stiu atunci orice raspuns e bine venit). Vreau sa stiu o serie de exercitii pentru cresterea musculaturii in zona picioarelor. Nu conteaza daca exercitiile sunt un pic mai dure. ma intereseaza o crestere masiva sa zic asa. si normal ca nu ma astept la rezultate pe termen scurt, deci sunt dispus sa astept indiferent de cat va lua toata treaba asta. Astept raspunsuri ^_^ Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

Pai nu exista nici un exercitiu mai bun decat genuflexiunile, sau genuflexiunile cu o haltera nu prea grea, in spate!
Si pentru gambe, trebuie sa faci ridicari pe varfuri tot asa cu o greutate in maini!