| Anonymus3000 a întrebat:

am si eu o intrebare cum fac sa alerg mai repede si sa nu mai obosesc asa usor. Un prieten care e de varsta mea si inaltimea mea alearga mai repede ca mine si nu oboseste mai deloc cum pot sa fiu si eu asa? funda
bineinteles
PS : este pentru fotbal daca conteaza

6 răspunsuri:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Daca vrei sa nu mai obosesti ai nevoie de antrenament...
apoi la viteza e tot aceeasi fazatongue
antrenament si iar antrenament

| deadyo a răspuns:

Mult antrenament nu mai sta la Pc si fa miscare si o sa vezi ca nu mai opbosesti pa fundahappy

| Tamiki a răspuns:

Secretul e sa repiri constant; fundita?big grin

| rocsu a răspuns:

Poi trebuie sa alergi mai des.la inceput o sa obosesti usor dar cu timpu nu big grin

| Catalin_4582 a răspuns:

Antrenamentul este cheia succesului! Incearca si tu sa alergi in fiecare zi dar nu sprint ci jogging.Incepe si tu cu 2 km si adauga cate 1 in fiecare zi si depinde de cum poti.Si pentru viteza iti trebuie flexibilitate mai buna in picioare, incearca sa faci niste intinderi gen fandari si alte exercitii de genu...Bafta!

| ineter007 a răspuns:

Sa nu maninci semintze