| R3dXXX a întrebat:

Sal TPU as vrea si eu sa stiu cum adica sa ma las pe minge? Multi imi spun sa ma las pe minge ca sa sutez mai tare si nu stiu cum! Ati punea sa-mi explicat c trebuie sa fac? plz

2 răspunsuri:
| BuradaCosmin a răspuns:

Trebe sa dau cu forta mare apleaca-te pe spate cad sutezi si stange pumnii. pace.

| Ramstaff a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi pe spate... daca te lasi pe spate mingea nu o sa ia directia car o vrei.Trebuie sa te apleci putin spre minge, nu foarte mult, te apleci din trunchi, sper ca te-am ajutat