| AlexrAul456 a întrebat:

Cum devin fotbalist celebru? Eu am talent, dar nu stiu unde trebuie sa ma duc sau ce sa fac. Trec in clasa a 8-a, si as vrea sa ma duc la Academia lui Hagi intr-a 9-a. Deci ce trebuie sa fac sau cum ma inscriu la aceasta academie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur și simplu, mergi la Constanța vara viitoare, te interesezi în ce zonă e Academia și iei legătura cu cineva de acolo. Succes!

| Moonlight15 a răspuns:

Sfaturi de necunoscator... trebuie sa fii selectat ca sa joci acolo. Si te trezesti si tu la 14-15 ani cat ai tu ca vrei sa te apuci de fotbal? Multi de acolo joaca la nationala, deci sunt cu multe clase peste tine. Nu vreau sa te descurajez dar e greu sa ajungi fotbalist. Unora le place dar nu sunt facuti.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Moonlight15):

Nu stii tu cati boracei de pe strada joaca mai bine decat toata nationala aia

| Moonlight15 a răspuns:

Tu zici ma asa... E adevarat. Dar sunt si jucatori foarte buni, chiar daca sunt tineri. Parerea mea, e prea tarziu. Dar daca e increzator si crede ca poate face fata nu vad de ce nu ar putea incerca.