| Anonymus3000 a întrebat:

Ieri am fost la fotbal la antrenamente a doua oare de cand sunt la acea echipa, si am observat ca mai toti alearga foarte rapid si sunt multi de varsta mea nu mai mari sau mai mici alearga foarte repede cum au dobandit ei aceasta viteza? cum pot sa devin mai rapid?

4 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Trebuie sa alergi cat mai mult, adica sa ai antrenament.si eu eram incet si dupa un an de fotbal am ajuns sa fiu cel mai rapid din clasabig grin

| xXxRaduxXx a răspuns:

Prin antrenament. nu poti avea pretentia sa ai aceeasi conditie fizica dupa 2 ore de antrenament la fel ca unul care se antreneaza de 1-2 ani.

| lilirozy a răspuns:

Sa stii ca eu eram una dintre cele mai slabe la sport dar acum sunt printre cele mai bune:am grija la alimentatie, fac exercitii fizice dimineata si seara si alrg in fiecare dimineata. Daca te tii serios de aceste lucruri in vreo 2 luni vei reusi.SUCCES!

| Junko a răspuns:

laughingDa` ce? La fotbal alergi cu mingea dintr-un capat in altul ca pe maidandevil)rolling on the floor!