| Anonymus3000 a întrebat:

Ieri am fost la fotbal la antrenamente a doua oare de cand sunt la acea echipa, si am observat ca mai toti alearga foarte rapid si sunt multi de varsta mea nu mai mari sau mai mici alearga foarte repede cum au dobandit ei aceasta viteza? cum pot sa devin mai rapid? dau funda

3 răspunsuri:
| mada1 a răspuns:

Iti trebuie munca si ambitie.munca. multa munca.te sfatuiesc ca pe langa antrenamentul obisnuit.sa mai faci acasa 200-300 genoflexiuni, pentru a recupera.nu te astepta sa recuperezi in 2-3 saptamani. poate dupa si 1 an.dar daca iti doresti si vei munci totul se poate. bafta.

| HappyForYou a răspuns:

Ei au devenit asa de rapizi fiindca au exersat...asta poti face sh tu dar trebuie sa exersezi foarte mult! fund?

| FrumusikDragutzik a răspuns:

Pai. cu timpul cu cat o sa faci mai multe antrenamente cu atat o sa ai mai mare vitezawinking