| LauncherS a întrebat:

Cu cateva saptamani in urma am suferit impreuna cu echipa mea doua infrangeri consecutiva la fotbal in deplasare.Astazi ne-am luat-o iar de la o echipa tot in deplasare.Cum pot sa ma antrenez sa devin mai bun, adica ce antrenamente sau ce trebuie sa mananc ca sa fiu mai activ si mi bun la fotbal? PLS!

1 răspuns:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Dar nu numai tu esti de vina toti ar trebui sa jucati in timpul liber mult mai mult si sa va faceti un stil numai al vostru de a juca