| bogdanromanul a întrebat:

Sal TPU
vreau un sfat cu privire la niste arme airsoft
nu ma pot hotara ce arma sa eleg pana in 300 lei ca am gasit pe un site (airsoftieftin) ca nu dau in nici un caz 6-7-800 lei pe o arma si variantele de pana in 300 de lei sunt
-DLV DS4 Carbine AEG ASG
-DLV DS4 CQB electrica
-DLV BT5 A5 electrica
-AK-47 ASG AEG DLV arsenal SLR 105
care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| Gabitzu9292 a răspuns:

Iti sugerez arma Carbine sau Electrica DLV BT5 A5

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

In nici un caz sa nu iei vreuna din cele ce le-ai scris!, au gearbox de plastic! daca iti maresti putin bugetul ai putea incerca o CYMA. Pentru tine e perfect un pistol, un Jericho 941, sau o Berretta de la STTI, sunt ieftine si mecanice, trebuie sa te mai inveti pana atunci, nu mai te uita dupa arme AEG Low cost, se strica foarte usor si sunt full plastic.