| ErrorFound a întrebat:

Stiti un site bun care vinde arme airsoft sau o anume arma Airsoft (intre 50-100$), preferabil assault rifle(pusca de asalt) cu tragere semi-automata sau automata si incarcare automata pe gaz sau electrica?
Sunt dispus sa dau si mai mult pe o arma cu look si putere decenta, dar nu gasesc una buna.

Preferabil din metal sau un material rezistent la socuri...(joc pe un camp).

Cel mai convenabil model primeste funda. Multumesc.

P.S. Va rog spuneti-mi daca am gresit categoria.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai gresit bugetul inainte de orice altceva. http://www.amazon.com/......m_sbs_sg_4 Voila ceva in genul in care ai vrea tu. Astea full metal sint scumpe, n-ai ce sa ii faci.

| ErrorFound explică (pentru KodrutZ):

Stii ceva? Nu-i prea scump. Mai strag ceva si o iau. Mai astept puti nsi-ti dau si funda daca nu primesc ceva mai bun ca e interesanta. thinking

| KodrutZ a răspuns (pentru ErrorFound):

Poti sa sapi pe amazon.co.uk mai mult, eu ti-am dat ceva din scurt. Nu ai de platit taxe ca vine tot din UE iar transportul e foarte ieftin (de exemplu am dat vreo 5 lire pentru transport prin DHL/Cargus din Germania a unei oale sub presiune de vreo 6 kile coletul, SSD-ul din UK m-a ajuns vreo 3 lire transportul prin posta standard). Fii atent ca poti sa le ordonezi dupa customer satisfaction si iei si tu ceva scula din metal si electrica care e cumparata frecvent si lumea e multumita de ea... Spor la cumparaturi! happy