| fcrbmario a întrebat:

Vreau si eu locuri speciale pentru rapidisti, adica ceva de genul xat, site, blog etc.

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Scrie pe facebook la cautare ' RApid Bucuresti sau Fan Rapid Bucuresti ', acolo sunt cei care-s rapidisti si poti lua legatura cu iei.

| fcrbmario explică (pentru MaTrIx8378):

De pe facebook am aproape pe toti laughing

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru fcrbmario):

HEHE, sau atunci cand incepe a-2-a etapa din retur, te duci pe stadion in Giulesti, si iti faci prieteni si e mai real asa laughing

| fcrbmario explică (pentru MaTrIx8378):

Ma duc pe stadion de mult si am multi prieteni rapidisti. Nu pentru asta vreau blog-uri etc.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru fcrbmario):

Ok.

| alexs99 a răspuns:

Sunt acele site-uri pentru suporteri, care sunt in parteneriat cu Gazeta Sporturilor.Pentru Rapid e rapidisti.ro.Sau mai ai variana asta:
http://mysport.gsp.ro/rapidisti

| fcrbmario explică (pentru alexs99):

Mersi,vreau in pagini sau site-uri facute de rapidisti. Sa nu fei oficiale. Locuri unde sa putem vorbi intre noi. Mersi si pentru astea.