| K4ppy a întrebat:

Sall all:X:!happy, am problema.la fotbal cum sa dau sutu? sa fie precis sh sa se duka in poarta mingeahappy, la penalty as vreau sa stiu cum sa dau.in ce loc sa dau.sad, Va rog ajutati-ma:Xcel care ma ajuta primejte funda:Xhappybig grin

4 răspunsuri:
| Syotos a răspuns:

Pai in primul rand sa scrii mai corect, si cu fotbalul o sa vina in timp de obicei fac 5 pasi in spate nu foarte mari si dau cu dreptul la semiinaltime, stanga sau dreapta asta decizi tu depinde de portar. Si incearca sa lovesti cu partea dinspre siret si lateral. FUNDA happy

| vodacristi a răspuns:

In stanga.depinde daca esti dreptaci sau stangaci. daca esti stangaci cu stangul pe partea dreapta si daca esti dreptaci cu dreptul pe partea stanga. funda?

| K4ppy explică (pentru vodacristi):

Sunt dreptaci... vreau sa stiu cum sa dau la penalty.sa se duka golhappy

| vodacristi a răspuns (pentru K4ppy):

Dai cu dreptul pe jos sau la semi inaltime pe partea stanga