| sanboss a întrebat:

Sall, ce imi recomandati pentru a creste in masa musculara?

De unde pot sa cumpar online?

Cel mai explicit raspuns primeste toata aprecierea mea si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Un site de unde am achizitionat mai multe produse este MegaProteine:http://www.megaproteine.ro/
Daca esti incepator iti recomand ProComplex de la ON : http://www.megaproteine.ro/......2-3kg/Este un gainer folosit de mine si sunt multumit.
Sau Serious Mass de la ON : http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-2-7-kg/
Sau BSN True Mass : http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/BSN-True-Mass/
Niste suplimente de calitate inalta si toate au fost folosite de mine si nu vorbesc ca majoritatea celor care comenteaza pe acest site, cauta proteine pe net lasa linkul si zic ca sunt bune.Bafta!

| sanboss explică (pentru SiLaS):

Multumesc pentru raspuns!
Vreau sa te intreb cate ceva:
Nu pot merge la sala deoarece stau la sat si fac acas, flotari, gantere pentru brate piept si o sa mai caut unele exerciti sa vad ce mai pot face.
Am 1.72 si 56 kg si 21 ani, is cam slabut,

Tu ce parere ai, ce ar trebui sa folosesc?
Si pentru ca mergi la sala, vreau sa te rog sa imi si dai antrenamentul pe care l-ai facut la inceput sau sa imi faci tu unul ca banuiesc ca ai experienta in domniu.

Iti multumesc si astept raspunsul tau! SALUT!

| SiLaS a răspuns (pentru sanboss):

Ziua1 : Piept(Flotari 8-10 repetari, orizontal dupa cu picioarele pe pat si cu capul in jos apoi cu picioarele jos si mainile pe pat sau pe scaun)
Ziua2: Spate(Tractiuni la bara si pe spate si pe fata) Daca ai o bara sau ceva teava faci ramat cu ea.
Ziua3 : Brate(Incepi cu tricepsul te pui cu mainile pe pat si cu picioarele pe scaun si te lasi in jos, apoi cu ganterele deasupra capului.Pentru biceps tot asa flexii alternative sau cu bara daca ai si tractiuni la biceps)
Ziua4 : Picioare(Fandari laterale, fandari cu saritura, genuflexiuni cu o greutate in spate.
Daca te-ai fi dus la sala as fi putut sa iti dau un antrenament mai bun dar tu fiind ca faci acasa nu ai destule aparate iar posibilitatile sunt mici. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| sanboss explică (pentru SiLaS):

Da mersi, si ce produs imi recomanzi?

| SiLaS a răspuns (pentru sanboss):

Unul din cele de mai sus mentionate de mine.

5 răspunsuri:
| 1AlexS a răspuns:

Pai fi atent, ce iti recomand e sa mergi la sala, iar inainte de antrenament sa ei creatina deoarece retine apa in corp si iti da forta sa tragi, sau dupa antrenament gfx8 ori gainfast! Te salut!