| dragonballz a întrebat:

Sall cei care practicati kyokushin stiti cumva daca apare vreun concurs
si eu practic de aproape un an. m-am uitat pe calendar si stiu ca e in decembre nationala dar pana atunci stiti daca mai apare vreunul.

1 răspuns:
| TeoSam a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Daca antrenorii tai vor sa mai organizeze vreo cupa sau vreo competitie...asta e altceva, dar la nivel national nu mai e niciuna pana la Campionatul National. Probabil daca se mai face vreun stagiu/cantonament e posibil sa faca Shihan o competitie in cursul acestuia... Sper ca ti-am putut fi de ajutor, funda?