| anonim595 a întrebat:

Sall. daca fac 150 de abdomene pe zi pot face un abdomen de invidiat? app sunt slabut deci.

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca sa pui greutate ( un disc pe piept sau o gantera mai mare ) sa vezi atunci cum lucreaza abdomenul, mai bine 20 de repetari cu greutate decat 150 pe liber, ai rezultate mult mai bune.

| dragos9234 a răspuns:

Da,poti
Dar daca nu ai acel strat mititel de grasime pe abdomen
Dar nu va aparea intr-o zi sau o saptamana.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Daca esti slab=>nu prea ai sanse, sau dereaja mai mult
daca esti normal=> ai sanse bunicelehappy

| corinusdeplus a răspuns:

Nu conteaza nr lor, ci conteaza sa faci inca 5 abdomene dupa ce simti ca nu mai poti, asa sp fostul meu antrenor si avea dreptate pentru ca depinde de la organism la organism si de mai multi factori, oricum corpul se obisnuieste cu efortul si trebuie sa maresti numarul abdomenelor. Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Conteaza foarte mult sa te tii de program in fiecare zii si indiferent cat de obosit esti sa faci cate tiai propus...si da poti sa faci un abdomen destul de frumos dar va dura mult

| steffyboy a răspuns:

Trebuie sa iei pauza 48 de ore, altfel faci supraantrenament si nu mai faci nici nu abdomenbig grin.

| Vladimir315 a răspuns:

Cati ani ai?

| SerjManiack a răspuns:

Incepe cu reprize de 20-25 apoi tot urci incet incet.Vei face de la o saptamana la alta mult mai multe fata de saptamana precedenta.Dar iti trebuie si sa consumi fructe sau cumpara-ti o proteina.Si nu fa zi de zi! Luni si marti faci apoi miercuri pauza dupa aia tot asa.Ai nevoie si de relaxare!