| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac in jur de 100 abdomene zilnic in cate saptaman o sa am un abdomen "de invidiat"?

Răspuns Câştigător
| eewan a răspuns:

Atunci fa exercitii pentru tot corpul nu doar pentru abdomen daca vrei sa arati binehappy
si abdomenul sa il lucrezi maxim de 3 ori pe saptamana, in nici un caz in fiecare zi. Succes

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Depinde in ce stare esti acum straight face

| eewan a răspuns:

NU. Daca faci 100 de abdomene pe zi nu o sa ai un abdomen de invidiat. Poti sa faci si 1000 si tot nu o sa ai deoarece muschii sunt acoperiti de grasime.
Ca sa ai un abdomen de invidiat trebuie sa:
-ai grija ce mananci
-sa faci cardio
- sa faci exercitii pentru abdomen
ti-as recomanda sa faci exercitii pentru tot corpul

| GizazCraist a răspuns (pentru eewan):

Mda cu mancatul sanatos stau destul de acceptabil, grasimea e cam zero iar pentru restul corpului fac alergarea de 500m cu ghiozdanul in spate

| GizazCraist a răspuns (pentru eewan):

Dar ce are daca il lucrez zilnic?

| eewan a răspuns (pentru GizazCraist):

Cand lucrezi un muschi, trebuie sa lasi 48 de ore sa se odihneasca.(ca sa poata sa creasca)

| GizazCraist a răspuns (pentru eewan):

Adica toate saptamanile astea mi-am facut rau?
De ce naiba nu mi-a zis nimeni?

| eewan a răspuns (pentru GizazCraist):

Eu habar nu am de ce nu ti-a zis nimenilaughing poate ca nu ai intrebat persoana potrivita

| Cosmin86 a răspuns (pentru GizazCraist):

Pai sincer, trebuia sa documentezi inainte. Gasesti destule informatii pe un site de specialitate de genul : culturism.ro, getfit.ro, topculturism.ro, etc.

| eewan a răspuns (pentru GizazCraist):

Atunci fa exercitii pentru tot corpul nu doar pentru abdomen daca vrei sa arati binehappy
si abdomenul sa il lucrezi maxim de 3 ori pe saptamana, in nici un caz in fiecare zi. Succes

| Raluca4486 a răspuns:

Depinde. daca esti slab ''os'' nu. daca ai ceva carne pe tine...''da''