| UsainBolt a întrebat:

Sall.este posibil ca recorul lui usain bolt de 100m in 9.56 sec. sa poata fi intrecut?

Răspuns Câştigător
| ThEKiDDuTz a răspuns:

Daca ai ambitie, pregatire fizic excelenta si trebuie sa fii si inalt da s-ar putea sa fie doborat tongue

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nimic nu e imposibil. Pana acu vreo 20-30 de ani lumea zicea ca e absolut imposibil ca un sportiv sa coboare sub 10 secunde la 100m. Asa ca de ce sa ne miram daca bate cineva recordul lui Bolt? Sau poate si-l doboara chiar el.

| IndiferentXD a răspuns:

Salut!
Recordurile sunt pentru a fi doborate!
In acest moment singurul care poate oprii cronometru mai repede este Usain Bolt!
Uite un articol interesant despre atleti si posibilitatea ca acest record sa fie depasit!

| UsainBolt explică (pentru IndiferentXD):

Unde este articolul?

Răspuns utilizator avertizat
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Da, se poate sa fie intrecut.